ART / Oil paintings / Oil painting 16428056
nr 1642 8056
Grigor Auer
(1882-1967)
Grigor Auer (1882-1967), Signerad och dated - 43, hay-drying racks. Oil on panel, 45x58 cm, outer dimensions including frame: 53x68 cm,
OIL PAINTING, Grigor Auer (1882-1967), Signerad och daterad - 43, hässjor. Olja på pannå, 45x58 cm, yttermått inklusive ram: 53x68 cm
1000
SEK 700
Monday September 16 2024
at 19:35:11
16/9 17:07:16