KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16937055
nr 1693 7055
Einar Palme
(1901-1993), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1957,25x39 cm, yttermått inklusive ram: 39x53 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 april 2025
kl 20:06:03
13/4 13:03:28
14/4 17:56:21
Einar Palme
Läs mer om Einar Palme