ART / Lithographs / Litograph in colors 7641198
nr 764 1198
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Tom Loux, E. A, sheet: 40x36,
Tom Loux, E. A, bladets mått: 40x36
600
SEK 450
Monday June 11 2012
at 18:38:05
300 kr
350 kr
400 kr