KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 17132338

nr 1713 2338

Skulptur

Johann Huggler, (tillskriven), Trä. Längd: 32 cm, höjd: 19 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 14 juli 2025
kl 18:49:51

14/7 18:40:40 1      Vinnande bud