KONST / Litografier / Färglitografi 11422368
*
nr 1142 2368
Henry Heerup
(1907-1993)
Färglitografi, Henry Heerup (1907-1993), 34/150, motivet: 50x70
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 november 2017
kl 18:13:19
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/11 12:17:41
1
150 kr
5/11 08:28:09
2
200 kr
6/11 12:35:05
3
350 kr
6/11 15:17:32
2
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik henry heerup litografi litografier litografiskt blad
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Henry Heerup
nr 1142 2368
Henry Heerup
(1907-1993)
Färglitografi, Henry Heerup (1907-1993), 34/150, motivet: 50x70
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 400 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 6 november 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 4/11 12:17:41 | 1 | 150 kr |
| 5/11 08:28:09 | 2 | 200 kr |
| 6/11 12:35:05 | 3 | 350 kr |
| 6/11 15:17:32 | 2 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik henry heerup litografi litografier litografiskt blad
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



