KONST / Litografier / Färglitografi 6122268
*
nr 612 2268
Färglitografi
Alf Olsson, -76, 'Adam & Eva, 244/350, 45x54
Kondition: oramad
Följerätt
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 november 2009
kl 19:28:33
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
30/11 14:49:22
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Karneval (Stig Lindberg)
Karneval designades av Stig Lindberg (1916-1982) för Gustavsberg och var i produktion 1958-1962.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: alf olsson färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13
-
6779 Färglitografi
Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:21
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43
-
6721 Färglitografi
Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. Karl XII: S kar..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:39
*
Färglitografi
Kondition: oramad
nr 612 2268
Färglitografi
Alf Olsson, -76, 'Adam & Eva, 244/350, 45x54
Kondition: oramad
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 100 kr |
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 30 november 2009 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 30/11 14:49:22 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Karneval (Stig Lindberg)
Karneval designades av Stig Lindberg (1916-1982) för Gustavsberg och var i produktion 1958-1962.
Karneval designades av Stig Lindberg (1916-1982) för Gustavsberg och var i produktion 1958-1962.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: alf olsson färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13 -
6779 Färglitografi
Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:21 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43 -
6721 Färglitografi
Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. Karl XII: S kar..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:39



