ART / Lithographs / Litograph in colors 12969287
nr 1296 9287
Per Olov Ultvedt
(1927-2006), Sverige
Per Olov Ultvedt (1927-2006), Sweden. Byggare, 88/200, oramat löst blad, signed, sheet: 50x60,
LITOGRAPH IN COLORS, Byggare. Signerad, numrerad 88/200, oramat löst blad, , bladets mått: 50x60 cm
Per Olov Ultvedt, Swedish painter, born 1927, dead 2006 .
SEK 150
Monday December 9 2019
at 20:10:08
4/12 21:16:16
100 kr
9/12 16:45:12
Per Olov Ultvedt
Read more about Per Olov Ultvedt