KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12254424
nr 1225 4424
Oidentifierad konstnär. Sydländskt motiv, 1800-tal. Olja på duk, 52x75
Kondition: slitage, löst ramverk
Utrop:
700 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 17 december 2018
kl 19:41:23
300 kr
600 kr
1.100 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr