FURNITURE / Misc. Furniture / Bedstead 16338183
nr 1633 8183
BEDSTEAD
mahogany, utdragbar, längd 103-183 (innermått), nyare madrass 6 ribbotten, wear, damages.
mahogny, utdragbar, längd 103-183 (innermått), nyare madrass 6 ribbotten
Condition: slitage, skador
1000
SEK 700
Monday July 29 2024
at 19:56:24
23/7 09:39:35