GLASS & CERAMICS / Ceramics / Koppar & mugg 5646525
nr 564 6525
Koppar & mugg
Lenght: ()
4 del, Kina, 17/1800-tal
Condition: slitage, skador
100
SEK 600
Monday February 2 2009
at 18:37:33
100 kr
150 kr
400 kr
350 kr
550 kr
500 kr