ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 11965111

nr 1196 5111

MIXED MEDIA

Hjalmar Westerberg. Månskenslandskap med eka. Signed, dated 1886. Sheet: 27x17 cm,

Hjalmar Westerberg. Månskenslandskap med eka. Signerad, daterad 1886. Bladets mått: 27x17 cm

700

SEK 300

Monday August 13 2018
at 19:15:12

13/8 19:10:12 1      Vinnande bud