MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 8078117
nr 807 8117
CARPET
bukhara, 90 x 150, wear, damages.
Bochara, 90 x 150
Condition: slitage, skador
600
SEK 350
Monday February 11 2013
at 20:33:25
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr