GLASS & CERAMICS / Ceramics / Skålar med lock 9545524
nr 954 5524
Skålar med lock
på platta, porcelain, Japan, length: 15 cm, early 20th century, wear, damages, repaired.
på platta, porslin, Japan, längd: 15 cm, Tidigt 1900-tal
Condition: slitage, skador, lagad
600
SEK 100
Monday April 13 2015
at 18:21:36
11/4 20:07:10