GLASS & CERAMICS / Ceramics / Skålar med lock 9545524

nr 954 5524

Skålar med lock

på platta, porcelain, Japan, length: 15 cm, early 20th century, wear, damages, repaired.

på platta, porslin, Japan, längd: 15 cm, Tidigt 1900-tal

Condition: slitage, skador, lagad

600

SEK 100

Monday April 13 2015
at 18:21:36

11/4 20:07:10 1      Vinnande bud