KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12757151

nr 1275 7151

Ryno Frieberg

(1920-2018), Sverige

Akvarell, Ryno Frieberg (f. 1920), Sverige. #Höstlandskap i Geneve", signerad 1978. Motivet: 28x38cm

Utrop:

600 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 16 september 2019
kl 19:17:15

Ryno Frieberg

Läs mer om Ryno Frieberg