GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Plates 14533139
nr 1453 3139
PLATES
3 pcs, blåvitt porslin, including 1700-tal. Diameter: 22-31 cm, en med nagg.
3 st, blåvitt porslin, bland annat 1700-tal. Diameter: 22-31 cm
Condition: en med nagg
SEK 250
Monday Mars 7 2022
at 18:11:00
200 kr