ART / Lithographs / Litograph in colors 17474137
nr 1747 4137
Barbro Gustafson
(f. 1936), Sverige
Barbro Gustafsson. Signed, numbered 24/30, 'Bakom 1', unframed, unframed, 23x29, viskada.
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, färglitografi, numrerad 24/30, "Bakom 1", oramad, oramat löst blad, 23x29 cm
Condition: viskada
Barbro Gustafson, Swedish painter born 1936.
Withdrawn
Monday December 8 2025
at 19:44:45