ART / Etchings etc / Wood engraving 12498452
nr 1249 8452
WOOD ENGRAVING
Monica Ernström, "Vingen", signerad 1979 och numbered 3/30. Subject: 25x33,
Monica Ernström, "Vingen", signerad 1979 och numrerad 3/30. Motivet: 25x33
300
SEK 100
Monday April 22 2019
at 20:00:24
22/4 15:04:00