ART / Lithographs / Litografiskt blad 14641036
nr 1464 1036
Henri de Toulouse-Lautrec
(1864-1901), Frankrike
Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901), France, efter. Signerad i trycket. Image dimensions: 30x22 cm, outer dimensions including frame: 45x38 cm,
Litografiskt blad, Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901), Frankrike, efter. Signerad i trycket. Bildmått: 30x22 cm, yttermått inklusive ram: 45x38 cm
1000
SEK 700
Monday April 25 2022
at 19:45:59
25/4 19:40:59
- Klassiska
Apr 25
Klassiska
Read more about Klassiska
Henri de Toulouse-Lautrec
Read more about Henri de Toulouse-Lautrec