KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 12815193
nr 1281 5193
Frans Lindström
(1874-1954), Sverige
Akvareller, 4 st, Stockholmsmotiv, ca 20x30 cm. Signerad
Frans Lindström, född 1874 i Stockholm , död 1954, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 18:46:14
100 kr
150 kr
250 kr
Frans Lindström
Läs mer om Frans Lindström