KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11543785

nr 1154 3785

Inge Blomqvist

(1923-2010), Sverige

Oljemålning, Landskapsmotiv, signerad & daterad 78,45x54

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 8 januari 2018
kl 18:04:01

5/1 13:42:33 1      Vinnande bud

Inge Blomqvist

Läs mer om Inge Blomqvist