KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12767492

nr 1276 7492

Ulf Lindberg

(f. 1936), Sverige

Oljemålning, Äppelblom, signerad. Olja på duk, 54x38 cm

Ulf Lindberg, svensk målare född 1936.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 23 september 2019
kl 20:05:49

18/9 16:21:22 1      100 kr
23/9 17:03:34 2      Vinnande bud

Ulf Lindberg

Läs mer om Ulf Lindberg