BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmartur 8597098
*
nr 859 7098
Takarmartur
plast, höjd: 58 ca
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 18:14:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/11 16:12:40
1
1.500 kr
11/11 15:00:53
2
1.600 kr
11/11 17:17:26
1
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor plast takarmartur
-
7189 Ljuskrona
empirestil, prismor, 5-ljusarmar
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:13
-
6420 Ljuskrona
med prismor, empirestil. Höjd: 60 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:50
-
7109 Ljuskrona
prismor. Höjd: 60 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:40
-
6377 Ljuskrona
Rokokostil, prismor. Höjd: 70 ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:51
-
7010 Takarmatur
1950-tal, höj- och sänkbar. Höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:47
-
6624 Takarmatur
Glas. Höjd: 23 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:10
*
Takarmartur
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7098
Takarmartur
plast, höjd: 58 ca
| Utrop: | 3.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.700 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 8/11 16:12:40 | 1 | 1.500 kr |
| 11/11 15:00:53 | 2 | 1.600 kr |
| 11/11 17:17:26 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor plast takarmartur
-
7189 Ljuskrona
empirestil, prismor, 5-ljusarmar
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:13 -
6420 Ljuskrona
med prismor, empirestil. Höjd: 60 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:50 -
7109 Ljuskrona
prismor. Höjd: 60 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:40
-
6377 Ljuskrona
Rokokostil, prismor. Höjd: 70 ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:51 -
7010 Takarmatur
1950-tal, höj- och sänkbar. Höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:47 -
6624 Takarmatur
Glas. Höjd: 23 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:10



