KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 12861303

nr 1286 1303

Gravyr

1800-tal, Bro. Motivet: 38x47 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 november 2019
kl 19:22:02

4/11 18:10:08 1      Vinnande bud