ART / Lithographs / Litographs 14449346

nr 1444 9346

Wolfgang Gäfgen

(f. 1936), Tyskland

Wolfgang Gäfgen (b. 1936), Germany. Parti 5 st lösa blad. Signed, numbered 14/50, 15/50, 17/50, 18/50, 19/50, oramade löst blad, 70x100 cm,

LITOGRAPHS, Parti 5 st lösa blad. Signerad, numrerad 14/50,15/50,17/50,18/50,19/50, oramade löst blad, 70x100 cm

Wolfgang Gäfgen, German painter born 1936.

Yes

SEK 100

Wednesday February 16 2022
at 04:27:22

  • Artist/Designer

Wolfgang Gäfgen

Read more about Wolfgang Gäfgen