FURNITURE / Tables / Table 6481342
nr 648 1342
TABLE
19th century, length: 97, width: 78, height: 70, wear, damages.
1800-tal, längd: 97, djup: 78, höjd: 70
Condition: slitage, skador
100
SEK 700
Monday July 19 2010
at 17:39:20
100 kr
200 kr
200 kr
550 kr
650 kr