Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Etchings etc / Etchings 14235375



*

nr 1423 5375


ETCHINGS

4 pcs, Efter Carl Larsson, outer dimensions including frame: 41x31,


4 st, Efter Carl Larsson, yttermått inklusive ram: 41x31 cm. Ej signerad


Estimate:

1000

Sold:

SEK 1800

Auction date:

Monday October 4 2021
at 20:58:44


  • Bid history
Time Bidder Bid
30/9 21:46:22 1      1.200 kr
2/10 17:11:01 2      1.600 kr
4/10 20:05:04 1      1.600 kr
4/10 20:05:04 2      1.600 kr (Robot)
4/10 20:05:51 1      1.700 kr
4/10 20:23:48 2      Vinnande bud


Läs om budbetjänten
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: carl larsson ej signerad etsningar grafik
  • 6573 ETCHING
    Gudmar Olovson (1936-2017), Sweden. Signed, number..//
     

    Auction ends
    in 9 days
    12 jan at 19:28
  • 6436 ETCHING
    Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", unframed..//
     

    Auction ends
    in 9 days
    12 jan at 19:33
  • 6053 ETCHING
    Pål Svensson. Signed, numbered 22/40. Sheet: 52x39..//
     

    Auction ends
    in 9 days
    12 jan at 20:19




Ladda ner broschyr