SILVER & METAL / Silver / Krutkar 6159096

nr 615 9096

Krutkar

silver gilt, franska stämpla, troligen 1800-tal, height: 8 cm,

Förgyllt silver, franska stämplar, troligen 1800-tal, höjd: 8 cm

1200

SEK 3600

Monday December 7 2009
at 19:16:54

  • Dec 7

TEMA Silver

Visning 4-7 december
e-auktion 7 december kl 17 - 20

Read more about TEMA Silver