FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 9671091
nr 967 1091
ARMCHAIR
Gustavian style,
Gustaviansk stil
Condition: slitage, skador
1500
SEK 1400
Monday June 15 2015
at 20:38:24
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Robot)
Den Gustavianska stilen