ART / Lithographs / Grafiskt blad 15406004
nr 1540 6004
Grafiskt blad
Anna Essipova. "Uggla". Signed, numbered 30/50. Giclee fine art. Image dimensions: 28x38 cm, unframed. Sheet: 30x43 cm,
Anna Essipova. "Uggla". Signerad, numrerad 30/50. Giclee fine art. Bildmått: 28x38 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 30x43 cm
SEK 100
Monday May 15 2023
at 20:00:00
14/5 17:18:13