ART / Etchings etc / Carborundumetsning 12343037
nr 1234 3037
Antoni Clavé
(1913-2005)
Antoni Clavé (1913-2005). Signerad 31/40. Subject: 74x45,
Carborundumetsning, Antoni Clavé (1913-2005), Signerad 31/40. Motivet: 74x45
1500
SEK 1000
Monday February 11 2019
at 19:24:20
10/2 14:05:20