MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 4047580
nr 404 7580
MIRROR
Lenght: ()
Karl-Johanstil, mahogny, höjd: 153 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
300
SEK 1800
Monday April 3 2006
at 16:15:00
350 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.300 kr
1.700 kr