ART / Lithographs / Litograph in colors 13229297
nr 1322 9297
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Ola Billgren (1940-2001), Sweden. Komposition med naken man. Signed, numbered 25/90, dated -71. Unframed. Sheet: 45x62 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Komposition med naken man. Signerad, numrerad 25/90, daterad -71. Oramat löst blad. Bladets mått: 45x62 cm
Ola Billgren, Swedish painter, born 1940, dead 2001.
1500
SEK 1700
Monday April 27 2020
at 19:24:54
1.500 kr
1.600 kr