ART / Lithographs / Litograph in colors 9884197
nr 988 4197
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Ulf Gripenholm (b. 1943), "Skogen och jorden", 154/225, signed, sheet: 53x73,
LITOGRAPH IN COLORS, Ulf Gripenholm (f. 1943), "Skogen och jorden", 154/225, signerad, bladets mått: 53x73
SEK 450
Monday October 19 2015
at 19:29:32
150 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Robot)
- Thema-auction
Oct 19
Read more about Grafik
Ulf Gripenholm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Read more about Ulf Gripenholm