ART / Lithographs / Litographs in colors 8192438
nr 819 2438
Åke Wickström
(f. 1927), Sverige
3 pcs. Åke Wickström (b. 1927), numrerade och signerade, subject size: 37x46,
LITOGRAPHS IN COLORS, 4 st. Åke Wickström (f. 1927), numrerade och signerade, motivets mått: 37x46
Åke Wickström, born 1927, Swedish painter.
SEK 150
Monday April 8 2013
at 20:10:57
6/4 23:02:36
100 kr
8/4 19:56:56