ART / Oil paintings / Oil painting 16816098
nr 1681 6098
OIL PAINTING
Karl Gustav Dahlgren. Signed, dated - 69, abstrakt. Olja på papper, Image dimensions: 69x70, rym; 73x83,
Karl Gustav Dahlgren. Signerad, daterad - 69, abstrakt. Olja på papper, bildmått: 69x70 cm, yttermått inklusive ram: 73x83 cm
800
SEK 600
Monday February 24 2025
at 19:50:50
20/2 17:16:20
500 kr
24/2 19:45:50