GLASS & CERAMICS / Ceramics / Dinner set 12411284
nr 1241 1284
DINNER SET
11 delar + 2, Napoleon Ivy, Wedgwood, wear, damages, blekt.
11 delar + 2, Napoleon Ivy, Wedgwood
Condition: slitage, skador, blekt
SEK 100
Monday Mars 18 2019
at 20:04:22
18/3 14:53:22