KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Torrnålsgravyrer 16165351
nr 1616 5351
Erling Johansson
(f. 1934), Sverige
Torrnålsgravyrer, 4 st. Vid de yttre skären". Signerade, numrerade 7/60. Bildmått: 5x9,5 -BM: 13,5x15,5. Med passepartout i mapp. Oramade lösa blad
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 april 2024
kl 18:57:15
29/4 18:37:15
Erling Johansson
Läs mer om Erling Johansson
Erling Johansson
Läs mer om Erling Johansson
nr 1616 5351
Erling Johansson
(f. 1934), Sverige
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 500 kr |
måndag 29 april 2024 |
| 29/4 18:37:15 | 1 | Vinnande bud |
Erling Johansson