MÖBLER / Bord / Barnmöbel 11755613
nr 1175 5613
Barnmöbel
bord + stol, omkring 1900, bemålat, längd: 65 cm, djup: 44 cm, höjd: 51 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 april 2018
kl 18:21:27
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr