ART / Watercolor paintings & Drawings / Akvarell 4663520

nr 466 3520

Akvarell

Lenght: ()

signerad, "Stockholmsmotiv Strandvägen" 24x30

Withdrawn

Monday May 7 2007
at 16:56:58