KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 17339319

nr 1733 9319

Skulpturer

2 st, Napoli, putti. Höjd: 10-16

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 20 oktober 2025
kl 20:05:59

20/10 19:58:31 1      100 kr
20/10 20:00:59 2      Vinnande bud