KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15074494
nr 1507 4494
Jan Andersson
(f. 1955), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 97. Olja på duk, 100x80 cm, yttermått inklusive ram: 105x86 cm
Jan Andersson, svensk bildkonstnär född 1955.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 december 2022
kl 19:06:18
4/12 20:43:08