ART / Lithographs / Litograph 15759347
nr 1575 9347
LITOGRAPH
Beethoven, med förgylld ram, 55x40 cm, outer dimensions including frame: 75x60,
Beethoven, med förgylld ram, 55x40 cm, yttermått inklusive ram: 75x60 cm. Ej signerad
600
SEK 350
Monday October 30 2023
at 18:56:45
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr