KONST / Litografier / Färglitografi 9756049

nr 975 6049

Färglitografi

Gustavsson, EA-upplaga (konstnärens exemplar), utsikt från Norr Mälarstrand, signerad, 1981, motivet: 44x55

Utrop:

300 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 24 augusti 2015
kl 18:49:04

  • Tema
  • 24 aug

Stockholmsmotiv

Läs mer om Stockholmsmotiv