ART / Lithographs / Litograph in colors 12837091
nr 1283 7091
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Roland Svensson (1910-2003), Sweden. "Norrpada skärgård, Pelarberget", ej numrerad, signed. Subject: 24x31 ca,
LITOGRAPH IN COLORS, "Norrpada skärgård, Pelarberget", ej numrerad, Signerad. Motivet: 24x31 ca
2000
SEK 1000
Monday October 21 2019
at 18:40:05
21/10 18:24:32
- Thema-auction
Oct 21
Read more about Grafik
Roland Svensson
Read more about Roland Svensson