FURNITURE / Tables / Games table 15846254

nr 1584 6254

GAMES TABLE

mahogany, mässingsbeslag, 19th century. Width: 103 cm. Width: 51 - 102 cm. Height: 77 cm, wear, damages, skadad skiva.

mahogny, mässingsbeslag, 1800-tal. Bredd: 103 cm. Djup: 51 - 102 cm. Höjd: 77 cm

Condition: slitage, skador, skadad skiva

SEK 150

Monday December 11 2023
at 20:44:19

7/12 22:40:37 1      100 kr
8/12 14:57:21 2      Vinnande bud