KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12487513

nr 1248 7513

Josef Öberg, signerad a tergo, "I Restaurangen 1927". Olja på pannå, 34x22 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 15 april 2019
kl 18:31:09