ART / Oil paintings / Oil painting 16441029
nr 1644 1029
OIL PAINTING
Lorenzo Lotti, Hans art, 15-1600-tal, Orträtt av Köpmannen Andrea Odoni, no signature. Uppfodrad duk, 59x48 cm, outer dimensions including frame: 78x67 cm, Renoverad.
Lorenzo Lotto, Hans art, 15-1600-tal, Porträtt av Köpmannen Andrea Odoni, ej signerad. Uppfodrad duk, 59x48 cm, yttermått inklusive ram: 78x67 cm
Condition: Renoverad
3000
SEK 2600
Monday September 23 2024
at 18:54:55
2.400 kr
2.200 kr
2.400 kr (Robot)