ART / Oil paintings / Oil painting 16557099
nr 1655 7099
Helene Fahl
(f. 1957), Sverige
Helene Fahl, Flicka vid sjö. Signed, dated 2019, unframed. Oil on canvas, 92x73,
OIL PAINTING, Flicka vid sjö. Signerad, daterad 2019, oramad. Olja på duk, 92x73 cm
Helene Fahl, Swedish artist born 1957.
700
SEK 300
Monday November 4 2024
at 18:29:42
4/11 18:24:42