ART / Lithographs / Litographs 13872145
nr 1387 2145
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
diptych, Roland Svensson (1910-2003), Sweden. Signed, ej numrerade, outer dimensions including frame: 21x27,
LITOGRAPHS, Diptyk, Signerade, Med hälsning a tergo, ej numrerade, yttermått inklusive ram: 21x27 cm
SEK 100
Monday Mars 29 2021
at 19:23:51
23/3 12:21:14
Roland Svensson
Read more about Roland Svensson