KONST / Litografier / Färglitografi 13967376
nr 1396 7376
Per Julius
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, 2 st, Signerad, numrerad 99/360. Motivet: 25x50, yttermått inklusive ram: 41x65 cm
Per Julius, född 1951 i Örnsköldsvik, svensk målare, grafiker och illustratör.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 maj 2021
kl 20:41:31
300 kr
350 kr
Per Julius
Läs mer om Per Julius